Warning: Undefined array key "sleva" in /data/web/virtuals/180150/virtual/www/domains/tiskarna-boskovice.cz/theme/innovation/darkovy-poukaz.php on line 28

Chci koupit dárkový poukaz

Darujte fotoobraz jako dárek a nechte Vaše blízké, aby si sami vybrali fotografii, kterou si nechají zvěčnit.

Varianta sleva

Dárkový poukaz může být v libovolné hodnotě. Obdarovaný si pak sám může určit konkrétní produkt z kategorie fotoprodukty a zvolit si parametry jako jsou výška a šířka. Po uplatnění poukazu se celková cena sníží o hodnotu poukazu.
Díky této variantě nemusíte přemýšlet nad velikostí a rozhodovat se jestli zvolit například plátno nebo fólii. Obdarovaný si vše vybere dle vlastních představ.

Objednat dárkový poukaz ve variantě sleva

 

Varianta zcela zdarma

Vy sami vyberete konkrétní produkt a jeho parametry jako jsou výška a šířka. Obdarovaný pak jen nahraje fotografii, kterou chce vytisknout a již nic neplatí.
Díky této variantě má obdarovaný vše dopředu "zařízené", už nemusí nic vybírat a nic neplatí.

Objednat dárkový poukaz ve variantě zcela zdarma

 

Chci uplatnit dárkový poukaz

Dostali jste dárkový poukaz na fotoobraz? Níže se dozvíte jak ho uplatnit.

Varianta sleva

Pokud máte poukaz "v hodnotě", tak je nejprvé nutné rozhodnout jaký fotoprodukt je pro Vás ten nejlepší. Na stránce fotoprodukty uvidíte seznam produktů, po kliknutí na produkt (například Fotoobraz - plátno na rámu) si o něm můžete přečíst a podívat se jaké nabízí parametry (například výšku a šířku). Až vyberete produkt a parametry, klikněte na tlačítko Objednat 1 kus (pokud chcete objednat více kusů, tak změňte množství). Pokračujte v objednávkovém procesu. V posledním kroku košíku (=Rekapitulace) zadejte slevový kód z Vašeho poukazu. Celková cena objednávky se sníží o hodnotu poukazu.

Varianta zcela zdarma

Pakliže máte poukaz na konkrétní fotoprodukt (tedy zcela zdarma), tak nám stačí zaslat fotografii, kterou chcete vytisknout a doručovací adresu. Tyto informace nám prosím zašlete na email objednavky@artron.cz. Nezapomeňte do emailu přiložit slevový kód z Vašeho poukazu.