Je velkoplošný tisk to pravé?

Velkoplošný tisk zaznamenal svůj největší rozmach teprve před několika lety. Dnes zaujímá své pevné místo na trhu reklamních a prezentačních médií. Potisknout je možné téměř cokoli, PVC samolepicí folie, reklamní plachty – bannery, malířská plátna, one vision materiály pro okenní grafiku, transluscentní folie pro světelnou reklamu, fotopapíry, billboardové papíry, deskové materiály, atp.

Tiskneme na profesionálních velkoplošných solventních tiskových strojích EPSON a ROLAND. Exteriérové i interiérové tisky s dlouhou životností vynikají brilantními barvami, vysokou odolností proti UV záření, skvělou přilnavostí k podkladu a vysokou odolností proti otěru. Šířka tisku jednoho pásu je až 1,6 m, délka je neomezená.  Rozlišení tisku je až 1440×1440 dpi.

Povrchová úprava tisků

Tisky povrchově upravujeme strojní lesklou nebo matnou laminací. Laminace je vhodná především k ochraně tisku před mechanickým poškozením, ale slouží i k ochraně před UV zářením pro delší životnost a stálobarevnost vytištěné grafiky. Je možné laminovat podlahovou grafiku strukturovanou velice odolnou folií či provést ochrannou laminaci antigrafiti. Šířka laminování je do 1600 mm. Tekuté dvousložkové laminace využíváme především ke zvýšení odolnosti reklamních bannerů.

Zpracování tisků ořezem

Pro tvarový ořez samolepicích etiket, a to i velmi komplikovaných tvarů, používáme špičkový řezací plotr s tangenciálním nožem a snímací kamerou. 
Elegantně tak vyrábíme velké i malé série tvarových PVC etiket, které v případě potřeby mohou být opatřeny lesklou nabo matnou laminací.

Plakáty

Bannery

Velkoplošné polepy

Velkoplošné polepy -
s ořezem

One way vision

PVC samolepky - hranaté

PVC samolepky - kulaté

PVC samolepky - nepravidelné tvary

Reklamní tabule

Informační tabulky

Výstavní panely

Tvarové poutače

Rollup

Billboardy