Je velkoplošný tisk to pravé?

Velkoplošný tisk zaznamenal svůj největší rozmach teprve před několika lety. Dnes zaujímá své pevné místo na trhu reklamních a prezentačních médií. Potisknout je možné téměř cokoli, PVC samolepicí folie, reklamní plachty – bannery, malířská plátna, one vision materiály pro okenní grafiku, transluscentní folie pro světelnou reklamu, fotopapíry, billboardové papíry, deskové materiály, atp.

Tiskneme na profesionálních velkoplošných solventních tiskových strojích EPSON a ROLAND. Exteriérové i interiérové tisky s dlouhou životností vynikají brilantními barvami, vysokou odolností proti UV záření, skvělou přilnavostí k podkladu a vysokou odolností proti otěru. Šířka tisku jednoho pásu je až 1,6 m, délka je neomezená.  Rozlišení tisku je až 1440×1440 dpi.

Povrchová úprava tisků

Tisky povrchově upravujeme strojní lesklou nebo matnou laminací. Laminace je vhodná především k ochraně tisku před mechanickým poškozením, ale slouží i k ochraně před UV zářením pro delší životnost a stálobarevnost vytištěné grafiky. Je možné laminovat podlahovou grafiku strukturovanou velice odolnou folií či provést ochrannou laminaci antigrafiti. Šířka laminování je do 1600 mm. Tekuté dvousložkové laminace využíváme především ke zvýšení odolnosti reklamních bennerů.

Zpracování tisků ořezem

Specialitou tiskového stroje ROLAND je tvarový ořez samolepek ihned po vytištění. Je možné vytisknout a současně vyřezat i komplikované tvary samolepek s vysokou přesností sesazení. Elegantně tak vyrábíme velké i malé série tvarových PVC etiket.

Plakáty

Bannery

One way vision

PVC samolepky

Reklamní tabule

Billboardy

Tvarové poutače

Rollup