Kalkulace

1. Formát a množství

Formát papíru:

2. Parametry

Typ papíru:
Gramáž papíru:
Barevnost:
Z toho pantone barev:
Zušlechtění:
Množství:
Cena celkem (bez DPH)
Cena za kus (bez DPH)
Váha jednoho kusu
Váha celkem
Počet balíků (max. 30 kg)

Popis produktu

Letáky slouží k nejčastěji k předání jednorázové či aktuální informace nebo nabídky. Většinou se předpokládá jejich plošná distribuce např. prostřednictvím České pošty. V případě zájmu pro Vás letáky nejen vytiskneme, ale zajistíme i jejich plošnou distribuci na jakémkoli místě v ČR a to za nejlepších podmínek. Informace o cenách distribuce se dozvíte u našich obchodníků. Cena distrubuce se odvíjí od váhy letáku. Z tohoto důvodu je pro tisk běžných barevných letáků nejoblíbenější křídový papír 115g pro šetřílky potom 90g. Při snížených požadavcích na kvalitu lze tisknout a lehce dřevité papíry LWC o plošné hmotnosti 80g nebo 70g.

 


Prospekty jsou určeny k prezentaci výrobků, služeb ap. Nedistrubujují se plošně, ale většinou na výstavách, prezentacích, ap. Na prospekty je vhodný křídový papír minimálně 135g. V zahraničí (Německo, Rakousko ap.) je standardem spíše 170g až 200g. Prospekty téměř vždy lakujeme dispersním lakem, který podstatně zvýší dojem z tiskoviny.

Ceny platí při tisku barvami CMYK nebo některou z barev C, M, Y nebo K. Při použití barev Pantone se připočítává jednorázový příplatek 580Kč + DPH za každou Pantone barvu.