Vítejte na našich stránkách

Ofsetový tisk

Letáky a prospekty

Letáky slouží k předání většinou jednorázové či aktuální informace nebo nabídky. Většinou se předpokládá jejich plošná distribuce např. prostřednictvím České pošty. V případě zájmu pro Vás letáky nejen vytiskneme, ale zajistíme i jejich plošnou distribuci na jakémkoli místě v ČR a to za nejlepších podmínek. Informace o cenách distribuce se dozvíte u našich obchodníků, nebo si je můžete dohledat zde. Cena distrubuce se odvíjí od váhy letáku. Z tohoto důvodu je pro tisk běžných barevných letáků nejoblíbenější křídový papír 115g pro šetřílky potom 90g. Pro velké náklady nad 80.000ks se již často používají papíry LWC80g (70g). Tyto již ale nedosahují tak výborné kvality jako papíry křídové. Na jednobarevné a dvojbarevné letáky se někdy používá i ofsetový papír např. o gramáži 80g.

Prospekty jsou určeny k prezentaci výrobků, služeb ap. Nedistrubujují se plošně, ale většinou na výstavách, prezentacích, ap. Na prospekty je vhodný křídový papír minimálně 135g. V zahraničí (Německo, Rakousko ap.) je standardem spíše 170g a není vyjímkou 200g. Prospekty téměř vždy lakujeme disperním lakem, který podstatně zvýší dojem z tiskoviny.

Ceny platí při tisku barvami CMYK nebo některou z barev C, M, Y nebo K. Při použití barev Pantone se připočítává jednorázový příplatek 350Kč + DPH za každou Pantone barvu.

Výpočet ceny

Formát papíru:


Typ papíru:


Gramáž papíru:


Množství:


Barevnost:


Počet pantone barev:


Zušlechtění: